Hakkımızda

özel ağaçlandırma

Biz Kimiz ?

_

GAMZE DUYMAZ MÜHENDİSLİK; 2019 yılında, Orman Mühendisi Gamze DUYMAZ tarafından kurulmuştur.

Firmamız, 6831 sayılı Orman Kanunun 16,17 ve 18. maddeleri gereğince, Orman Genel Müdürlüğü tarafından verilen tüm izinlerin hazırlanması, tanzim ve takibi yapılmaktadır.

Firmamız ayrıca, 5531 sayılı Orman Mühendisliği kanunu kapsamında Ağaçlandırma, Mühendislik ve Danışmanlık konularında tüm yetki belgelerine sahiptir.

Misyonumuz

_

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak birinci dereceli önceliğimizdir.

 

Ormancılık sektöründe, profesyonellik olgusunu ve kendisini her gün bir önceki güne göre geliştirerek, ekibini yetiştirmek ve meslektaşlarımız arasındaki mesleki yardımlaşma ve dayanışmaya katkıda bulunmak; sektörün ve mesleğimizin sorunlarına uygun ortak çözümler arayarak, “Orman Mühendisi ” arkadaşlarımızın sektördeki gerçek rolünü ve değerini bulmasını sağlamaya çalışmaktayız.

 

Meslektaşlarımızın ve sektörümüzün her fırsatta mesleki bilgi ve destek alabileceği bir kuruluş olmak, ülkemizin bilgi üretimine katkıda bulunmak için çaba harcamaktayız.

orman mühendisi

Vizyonumuz

_

GAMZE DUYMAZ MÜHENDİSLİK olarak Serbest Orman Mühendisliği alanında 2019 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

– Özellikle genç Orman Mühendisi adaylarının ufkunu açarak, ülke ormancılığının geliştirilmesine katkı sağlayacak bir kuşak meydana getirmek.

-Tüm meslektaşlarımızın bilgilendirilmesini sağlayacak etkin eğitim programlarına katılmalarını sağlayarak, kişisel gelişimi artırmak.

– Sektörün gelişmesi için gerekli araç gereç ve bilgi sistemlerinin kullanılmasını geliştirmek, sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak.

– Meslek yasamızın biran önce uygulamaya geçmesi için gereken çabanın gösterilmesi ve yasaya destek veren sivil toplum örgütlerine destek vermek,

Vizyonumuzu oluşturmaktadır..

orman mühendisi

Değerlerimiz

_
187Verilen Hizmet
1259İnternette Arama
99%Müşteri Memnuniyeti
99%Biten Projeler